My Edu Way

Ճշմարտությունը քո՛նն է, հաղթանակը՝ քո՛նը, ապագան՝ քո՛նը: (Հրանտ Մաթևոսյան)

ՏՏ-ծրագրավորման լաբորատորիա


2019-2020 ուսումնական տարի, անելիքներ

  • Հանրակրթական դիջիթեք 2020 ստուգատես
  • Միկրոէլեկտրոնիկա դասընթացի ներդրման նախապատրաստում
  • Ռոբոտների համաշխարհային օլիմպիադա
  • «Տեխնովացիա աղջիկներ» միջազգային մրցույթ
  • Եռաչափ տպիչի գործարկում
  • Կայքերի թարմացում, սպասարկում

Ընտրությամբ դասընթացներ

ՏՏ-ծրագրավորում

I խումբ՝ 10-րդ դասարան

  1. Գրիգորյան Ալեքսանդր
  2. Հակոբյան Գեղամ
  3. Այվազյան Տաթևիկ
  4. Գևորգյան Դավիթ
  5. Քոսպէքեան Հրակ
  6. Ավանեսյան Նարեկ
  7. Թադևոսյան Համիկ
  8. Ղազարյան Զավեն
  9. Սարգսյան Հովհաննես
  10. Հարությունյան Արեգ
  11. Ներսիսյան Հասմիկ
  12. Ծատուրյան Լիզա
  13. Ղազարյան Խաչիկ
  14. Մարտիրոսյան Մելինե
  15. Չալոյան Հրանտ
  16. Չերքեզյան Տիգրան
  17. Սարիբեկյան Լիլիթ
  18. Վարթանի Նարեկ
  19. Ստեփանյան Մարատ
  20. Արզոյան Վսեմ

II խումբ՝ 11-րդ դասարան

  1. Գազանճեան Փաթրիք
  2. Բասկովչյան Հակոբ
  3. Թովմասյան Էրիկ
  4. Շարաֆյան Արման
  5. Տեր-Պետրոսյան Նազելի
  6. Փաշոյան Վարազդատ
  7. Քեշիշյան Գեղամ
  8. Գևորգյան Կարեն
  9. Ոսկանյան Հայք
  10. Պետրոսյան Շուշան
  11. Մինասյան Արշակ
  12. Սերոբյան Տիգրան

Ռոբոտաշինություն

Դասընթացավարներ՝ Տիգրան Սերոբյան, Նազելի Տեր-Պետրոսյան, Շուշան Պետրոսյան (11-րդ դասարան)

Սովորողներ՝ Արևմտյան դպրոց-պարտեզից

  1. Անահիտ Առաքելյան
  2. Արեգ Հարությունյան
  3. Դավիթ Աղայան
  4. Դավիթ Մուրադյան
  5. Դավիթ Մկրտչյան
  6. Էվա Եփրեմյան
  7. Հրանդ Ղազարյան
  8. Միքայել Հովհանիսյան
  9. Ռազմիկ Մանուկյան
  10. Ռուբեն Մաթևոսյան
  11. Վահագն Թալանչյան
  12. Վահան Հոնհանիսյան
  13. Վռամ Միրզոյան
  14. Տիգրան Գալստյան
  15. Տիգրան Ղոչիկյան

Դասընթացավար՝ Խաչիկ Ղազարյան (10-րդ դասարան)

Սովորողներ՝ Արևելյան դպրոց-պարտեզից

  1. Սողոմոնյան Էմիլ
  2. Աղաբեկյան Արթուր
  3. Գաբրիելյան Նորիկ
  4. Գյուլնազարյան Կարապետ
  5. Զախարյան Դավիթ
  6. Մուրադյան Ժորա
  7. Սահակյան Էդմոն
  8. Ներսիսյան Հայկ
  9. Թորգոմյան Գոռ
  10. Եղազարով Արման
  11. Աղաջանյան Արսեն
  12. Անանայան Մարի
  13. Գևորգյան Մարիամ
  14. Թումասյան Լիանա
  15. Մալխասյան Դավիթ
  16. Աբրահամյան Գուրգեն

Մոդելավորում, եռաչափ տպիչ

Դասընթացավար՝ Հովհաննես Սարգսյան (10-րդ դասարան)

Սովորողներ՝ Միջին դպրոցից

  1. Շահվերդյան Սամվել
  2. Թանթակյան Ռոման
  3. Ադամյան Արսեն
  4. Դավթյան Ռոբերտ
  5. Ստեփանյան Աշոտ
  6. Մարիա Շոկարյան
  7. Անահիտ Հովհաննիսյան
  8. Վարազդատ